CRM Chmiuro – perfekcyjnie wpisany we flow waszej pracy.

2016-10-26 | chmiuro crm online crm w chmurze wdrożenie artykuł vaira page view

Jeśli regularnie śledzicie nasze wpisy, zapewne już wiecie ja ważne jest sprawne zarządzanie relacją z klientem, oraz komunikacja wewnątrz firmy. W dzisiejszym artykule chcemy pokazać wam jak proste jest wdrożenie naszego CRM w chmurze do firmy – by móc szybko i sprawnie podnosić jakość swoich działań.

 

CRM online Chmiuro to system zarządzania relacją z klientem i komunikacją wewnątrz firmy, dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom. Pozawala on na wgląd relacji z danym klientem, a także jest przydatny przy planowaniu działań prowadzonych w zespole. Biuro w chmurze pozwala pracodawcy nadzorować pracowników, oraz poprzez indywidualny profil każdego pracownika uczy ich samokontroli i dyscypliny przy swoich obowiązkach.Korzyści płynące z używania Chmiuro są wielostronne, czego przykładem są firmy korzystające z naszego CRM online.

 

Dlaczego właśnie Chmiuro?

 

CRM w chmurze to produkt nowy na rynku, który już w swojej pierwszej startowej wersji został przekazany w ręce klientów. To dzięki nim udało się dopracować produkt, a użytkownicy czynnie uczestniczyli w nadaniu mu właściwego kształtu i niezbędnych funkcjonalności. Produkt wyróżnia się zna rynku z kilku powodów. „CRM Chmiuro jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Od innych oferowanych systemów odróżnia go intuicyjność i przejrzystość panelu do zarządzania i pracy z klientami” podkreśla Mariusz z firmy Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Handlowe Varia Sp. z o. o. z Poznania, które zajmuje się sprzedażą i dostarczaniem wysokiej jakości sprzętu medycznego do gabinetów i klinik medycznych. Drugim powodem wyróżniającym nas jest cena oferowana przez producenta: „Naszą agencję interaktywną otworzyliśmy stosunkowo niedawno i na początek zależało nam przede wszystkim na przestępnej cenie” twierdzi Mateusz z Page View  z Krakowa, firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych dla małego i średniego biznesu. Użytkownicy serwisu chwalą sobie wyskakujące okienko pop-up, informujące o zbliżającym się terminie oddania projektu. Dla każdego pracownika jest to wiadomość niezwykle motywująca.

 

Wdrożenie CRM online Chmiuro do firmy.

 

Chmiuro jest prostym i przejrzystym CRM w chmurze. Przy tworzeniu zależało nam by wyróżniał się na rynku spośród innych oferowanych rozwiązań, przede wszystkim dostępnością dla każdego. CRM Chmiuro jest produktem przeznaczonym dla każdego jak zauważa Mateusz z Page ViewDzięki przyjaznemu interfejsowi nauczyliśmy się korzystać z Chmiuro w ciągu jednego dnia. Nawet osoba, która nigdy wcześniej nie korzystała z żadnego CRM-a nie ma z nim najmniejszych problemów”. Zaletą przy wdrażaniu produktu w firmie jest jego prostota „Prostota, która dla takich małych firm jak nasza oznacza sporą oszczędność czasu. Mieliśmy okazję korzystać z dużych rozbudowanych systemów w których wykorzystywaliśmy jedynie wąski zakres dostępnych funkcji, a te niewykorzystywane tylko wprowadzały chaos w naszej pracy” – Mateusz z Page View.

 

Do czego można wykorzystać CRM online Chmiuro?

 

Chmiuro dzięki prostocie to produkt dla każdego: fotografowie, graficy, freelancerzy, stomatolodzy, mniejsze i większe przedsiębiorstwa. Każdy wykorzystuje CRM w chmurze do swoich indywidualnych potrzeb, ale także poprzez system zadań, zdarzeń i kampanii jego funkcjonalności wykorzystywane są w kampaniach sprzedażowych i marketingowych. „Potrzebujemy programu do dwóch celów; pierwszy powiązany bezpośrednio ze sprzedażą: obsługa posprzedażowa klienta, oraz do planowania pozyskiwania nowych placówek; drugi związany z zarządzaniem i grupowaniem pozyskanych klientów i przypisywaniu ich do konkretnych ofert.” Varia Sp. z o.o.

Przejrzystość interfejsu sprawia że planowanie działań i ich wykonywanie przebiega szybciej i sprawniej, filtrowanie zawartych w nim danych za pomocą tagów zdecydowanie ułatwia pracę. „Chmiuro perfekcyjnie wpisuje się we flow naszej pracy, jaką jest tworzenie zróżnicowanych projektów internetowych dla naszych klientów” - PageView.

 

CRM Chmiuro w przyszłości?

 

Chmiuro to system CRM stworzony dla i przez jego użytkowników, ciągłe udoskonalanie i aktualizacja to wyznacznik każdego komu zależy na kliencie. „Z niecierpliwością oczekujemy najnowszej aktualizacji systemu ponieważ już teraz widzimy dla niej znakomite zastosowania. Zakładamy, że pozwoli nam ona przystąpić do prac nad projektem od razu po wyjściu ze spotkania z klientem i znacząco przyspieszyć cały proces.” – Mateusz z Page View. Najbliższa aktualizacja serwisu wprowadzi nowe funkcjonalności m.in. raport rozliczeń, możliwość fakturowania, wspólny kalendarz dla wszystkich pracowników firmy.

 

CRM online Chmiuro to narzędzie dla każdego komu zależy na dopracowaniu i dopieszczeniu projektu, by w ręce klienta oddać produkt najwyższej jakości. To także system który poprzez sprawny i czytelny panel zadań wprowadzi do Twojej firmy systematyczność i terminowość – która nie stresuje, a motywuje do podejmowania następnych zadań i wyzwań.